Servis televizorů Philips

servis-tv-philips

Jakožto autorizovaný servis Philips se zabýváme záručními i pozáručními opravami televizorů Philips. Pokud se Vám objevila závada, prosím, kontaktuje náš servis (viz odkazy pod článkem).

Mezi další činnosti firmy patří servis zábavní techniky jako Blu-Ray, DVD, MP4 přehraváče, servis holících strojků Philips, servis domácích spotřebičů Philips.

Firma Philips

Roku 1891 byly položeny základy společnosti Philips, když Gerard Philips a jeho otec Frederik Philips založili společnost Philips & Co. ve městě Eindhoven v Nizozemsku. O pár let později v roce 1895 Gerardův bratr Anton Philips upevnil pozici této nové firmy. Prokázal obrovský obchodní talent a během pár let patřila společnost Philips k největším výrobcům žárovek na světě. První výzkumná laboratoř společnosti Philips, která vzkvétala i díky průmyslové revoluci v Evropě, byla založena roku 1914. V té době začala společnost uvádět na trh své první vlastní inovace v oblasti rentgenu a radiotechnologií. Zanedlouho se seznam inovací rozrůstal, včetně spousty průlomových objevů, které obohacovaly každodenní život lidí.

Televizory Philips

Pokud Váš televizor Philips nefunguje, obraťte se na nás, jsme profesionály v oblasti servisu a oprav. Naše firma má bohaté zkušenosti již od roku 1991. Nabízíme servis LED, LCD a plazmových televizorů Philips. Opravy TV Philips provádíme přímo na firmě TS NOVA nebo u vás doma a zavazujeme se opravy poskytnout v co nejkratším čase.

Společnost Philips je průkopníkem v televizním průmyslu od 40. let minulého století a staví na své tradici vycházející z mimořádných inovací a vynikající kvality obrazu

.

S integrovaným Wi-Fi v televizoru Philips máte doma bezdrátový přístup ke světu plnému obsahu se Smart TV. Rozšiřte také svůj divácký zážitek díky technologii Ambilight Spectra XL. Tato patentovaná technologie Philips ještě více než dříve zvětšuje obrazovku promítáním světla ze zadní části televizoru na stěnu za televizorem. Funkce Ambilight automaticky upraví barvu a jas tak, aby odpovídaly televiznímu obrazu. Díky funkci pro přizpůsobení je barva světla dokonalá bez ohledu na barvu stěny.

Pokud jste majitelem nebo se chystáte pořídit jeden z televizoru Philips, servis a opravy tohoto produktu jsou naší doménou.

Kontakt Objednat svoz Objednat opravu doma
Rychlý dotaz