Servis televizorů LG

servis-tv-lg

Jakožto autorizovaný servis LG se zabýváme záručními i pozáručními opravami televizorů LG. Pokud se Vám objevila závada v záruce a Váš televizor má úhlopříčku 37 palců a více, prosím kontaktujte infolinku LG - tel. 810 555 810, v ostatních případech prosím kontaktuje náš servis (viz odkazy pod článkem).

Firma LG

Společnost LG byla založena v roce 1947 a má pobočky ve více než 80 zemích. LG vyvíjí elektroniku, která je intuitivní, pohotová a energeticky úsporná. Jednou z hlavních a dlouhodobých aktivit společnosti LG je stejně tak i být ohleduplní vůči životnímu prostředí. V roce 2009 byl spuštěn globální program „Life´s good when is green“ (Život je fajn, když je zelený). Hlavním cílem je trvale udržitelný rozvoj prostřednictvím ekodesignu a ekoproduktů, omezení nebezpečných materiálů, odpovědná recyklace elektroniky a zabývání se globálními klimatickými změnami. V roce 2010 získala společnost LG ocenění asociace EISA za Nejlepší produkt v poměru cena/výkon, za Nejlepší evropský kompaktní systém domácího kina a za Evropský ekologický mobilní telefon roku.

Televizory LG

LG televizory jsou také ověnčeny řadou ocenění a nabízí od 3D až chytrých TV až po LCD TV s LED podsvícením a také plazmové TV, navíc v mnoha velikostech a funkcemi jako jsou TruMotion, HD, Wi-fi a další.

Naprostou novinkou, kterou LG uvedlo na trh je první 84 palcová LG ULTRA HD TV, která je prozatím největší televizí na světě. Pyšní se například 84palcovou obrazovkou a Ultra HD rozlišením 8 milionů pixelů, funkce Dual Play, 3D obraz s rozlišením 1080 řádků. O lepší vizuální dojem se má postarat funkce 3D Depth Control, která dotváří virtuální vzdálenost mezi zobrazovanými objekty, „prostorový“ zvuk se pak postará funkce 3D Sound Zooming. Ta nejprve analyzuje pohyb a vzdálenost objektů na obrazovce, a poté přizpůsobí intenzitu jimi tvořeného zvuku. Zvuk vyváří 2.2 zvukový systém, který se skládá ze dvou 10W reproduktorů a dvou 15W basových reproduktorů. V České republice se cena tohoto televizoru pohybuje okolo půl milionů Kč.

Pokud Váš televizor LG nefunguje, obraťte se na nás, jsme profesionály v oblasti servisu a oprav. Naše firma má bohaté zkušenosti již od roku 1991. Nabízíme servis LED, LCD, 3D TV, Smart TV a plazmových televizorů LG. Opravy televizorů LG provádíme přímo na firmě TS NOVA nebo u vás doma a zavazujeme se opravy poskytnout v co nejkratším čase.

Kontakt Objednat svoz Objednat opravu doma
Rychlý dotaz