Servis televizorů

servis-tv

Servisem televizorů se zabýváme již od roku 1991. Mezi nejvýznamější značky pro které poskytujete záruční i pozáruční opravy patří servis televizorů Samsung, servis televizorů LG, servis televizorů Philips, Sencor, Loewe, Toshiba a další. Pokud Váš televizor nefunguje, obraťte se na nás, jsme profesionály v oblasti servisu a oprav. Naše firma má bohaté zkušenosti již od roku 1991. Nabízíme servis LED, LCD a plazmových televizorů. Opravy TV provádíme přímo na firmě TS NOVA a zavazujeme se opravy poskytnout v co nejkratším čase.

Servis LED televizorů

LED televize se vyrábí od roku 2005. Jejich výhoda je ve způsobů podsvícení LCD panelu pomocí LED. Všechny mají příznivý vliv na spotřebu a životnost televizoru a s výjimkou technologie Edge LED, i přínos v kvalitě obrazu.

Servis LCD televizorů

LCD televize je založena na LCD displeji. Jejich výhodou je naprosto plochý obraz bez jakéhokoli zkreslení, kvalitnější obraz, zářivější barvy a také podstatně nižší spotřeba elektrické energie.

Servis plazmových televizorů

Plazmové televize mají naprosto odlišnou zobrazovací technologii než LCD televize. Tato technologie pracuje s tekutými krystaly. Díky tomu plasmové televize mají jasnější obraz. Plazmové televize se vyrábějí ve větších úhlopříčkách než LCD a LED televize, takže pokud potřebujete menší TV, je potřeba dát přednost LCD nebo LED televizím. Pokud jste majitelem nebo se chystáte pořídit jeden z těchto typů televizorů, servis a opravy tohoto produktu jsou naší doménou.

Kontakt Objednat svoz Objednat opravu doma

Galerie

Rychlý dotaz