Servis tabletů

servis-tabletů

Opravy tabletů

Naše firma Televizní služba NOVA má zkušenosti s opravami tabletů které provádíme v antistatickém prostředí našich dílen. Tyto dílny jsou auditovány pro tyto a podobné výrobky. Pracujeme s nejmodernějšími přípravky a naši technici procházejí pravidelným školením. Provádíme záruční a pozáruční opravy tabletů, iPadů, iPodů, notebooků, netbooků, e-knih.... Je-li to možné , provedeme diagnostiku a odhad ceny opravy nebo případné rentabilnosti, na "počkání".

Ceník oprav a diagnostiky naleznete ZDE.
Pracujeme dle etického kodexu a desatera firmy - etický kodex.
Při souhlasu se zvýšením ceny a dohodou na opravu se cena za diagnostiku neúčtuje.

Historie tabletů

Historie všech tabletů sahá až k roku 1968 kde byl představen od spol Xerox tzv . Dynabook. Ovšem s dnešnímy tablety nemá nic společného.První tablet , který se podobal dnešním byl od firmy Compaq TC1000. Měl odnímatelnou klávesnicí a velmi malý výkon procesoru.V roce 2010 ale již připravovaly společnost Apple první tablet a nazvala ho iPad. Tento nový iPad již disponoval vlastním 1 gigahertzovým A4 procesorem a 9,7 palcovým displejem.

Slovo technika

Provádíme opravy tabletů a notebooků všech značek včetně produktů Apple, fotoaparátů a kamer. U tabletů a notebooků výměny externích konektorů, digitizérů, zobrazovačů, klávesnic, krytů, opravy oxidací základních desek, softwarové opravy. U kamer a fotoaparátů opravy objektivů na úrovni jednotlivých komponentů, čištění, nastavení. Rádi Vám provedeme diagnostiku, zhodnotíme rentabilitu a navrhneme cenu opravy.

Kontakt Objednat svoz

Galerie

Rychlý dotaz