Servis kamer

servis-kamer

Pokud Vaše kamera nefunguje, obraťte se na nás, jsme profesionály v oblasti servisu kamer. Naše firma má bohaté zkušenosti již od roku 1991. Specializujeme se na kamery Samsung a Panasonic.

Videokamery byly původně určeny pro televizní vysílání a byly extrémně velké. V roce 1983 nastal obrovský boom, kdy byla vytvořena první kamera pro spotřebitele. Analogové kamery ukládaly data na VHS, ale dnes jsou na ústupu a téměř se nevyrábí.

Videokamery jsou vybavené špičkovými funkcemi. Nejenže natáčejí v rozlišení Full HD, ale obsahují také vestavěné rozhraní Wi-Fi, díky kterému můžete svá videa snadno sdílet hned, jak je natočíte. S funkcí TV Link můžete bezdrátově zobrazit videa na obrazovce nejbližšího televizoru s rozhraním Wi-Fi. Pomocí funkce automatického zálohování zase můžete jediným kliknutím ukládat obsah do počítače.

Videokamera Samsung QF20 disponuje funkcí Switch Grip II, což umožňuje nejen držet videokameru v pravé či levé ruce, ale i natáčet ve svislé poloze, díky čemuž máte vždy dokonalou pozici k zachycení radostných i zábavných okamžiků v úžasné kvalitě HD.

Máte-li jakýkoliv problém se svou videokamerou, obraťte se na servis firmy TS NOVA.

Kontakt Objednat svoz

Galerie

Rychlý dotaz