Servis holících strojků Philips

holící strojek Philips

Jakožto autorizovaný servis Philips se zabýváme záručními i pozáručními opravami holícíh strojků Philips. Pokud se Vám objevila závada, prosíme, kontaktuje náš servis (viz odkazy pod článkem).

Mezi další činnosti firmy patří servis televizorů Philips a ostatní zábavní techniky jako Blu-Ray, DVD, MP4 přehraváče a, servis domácích spotřebičů Philips.

Není-li Váš holící strojek Philips funkční, opravy a servis provádí naše firma TS NOVA. Máme dlouholeté zkušenosti a praxi již od roku 1991.

Holící strojky Philips

Ve světě holení pro muže si společnost Philips udržuje vedoucí postavení na trhu již více než 70 let. Úspěch je výsledkem neustálé inovace. Nabízí úplnou řadu holicích strojků pro všechny požadavky: od klasických strojků pro suché holení pro zvlhčující strojky Nivea For Men. Pokračováním tohoto dědictví je nejnovější inovace: SensoTouch 3D.

Philips SensoTouch 3D nabízí dokonalé oholení díky systému GyroFlex 3D, který se hladce přizpůsobuje každému zakřivení. Hlavy GyroFlex 3D sledují všechny obrysy a přizpůsobí se každému záhybu na tváři, což minimalizuje tlak na pokožku a její podráždění. Holicí hlavy mají 3 speciální dráhy: drážky pro normální vousy; kanálky pro dlouhé nebo přilehlé vousy a otvory pro nejkratší strniště.Systém s dvojitým břitem, který je součástí holicího strojku Philips, nadzvedává vousy pro pohodlné oholení pod úrovní pokožky.

Máte-li jakýkoliv problém se svým holícím strojkem Philips, obraťte se náš servis.

Kontakt Objednat svoz
Rychlý dotaz