Servis fotoaparátů

servis-fotoaparatu

Pokud Váš fotoaparát nefunguje, obraťte se na nás, jsme profesionály v oblasti servisu fotoaparátů. Naše firma má bohaté zkušenosti již od roku 1991. Specializujeme se na fotoaparáty Samsung a Panasonic.

První fotoaparáty se objevily v letech 1850–1880 a jejich používání nebylo zcela jednoduché. V dnešní době si může laik i profesionál vybrat z mnoha typů fotoaparátů.

Kompaktní fotoaparáty

Jsou ideální pro začátečníky. Bývají opatřeny kvalitním zoomem, který dokazuje, že i malý fotoaparát dokáže velké věci. Lehce se přenáší a nevyžadují složitá technická nastavení. Dobrý kompaktní fotoaparát vám nabídne slušné přiblížení k vytváření záběrů zblízka a ruční nastavení několika parametrů, které ovlivňují kvalitu obrazu.

NX fotoaparáty Samsung

Společnost přizpůsobila a zdokonalila, aby doplňoval bezzrcadlový systém, ale zároveň je kompaktnější, protože neobsahuje tradiční optický hledáček ani zrcadlo. Výsledné snímky jsou realističtější a mají bohaté, pestré barvy.

Zrcadlovky

Patří mezi pokročilé fotoaparáty. Jsou určeny především pro foto-nadšence, pokročilejší amatéry a profesionály. Obsahují výměnný objektiv, velký snímač, vysoké rozlišení a optický hledáček. Výhodou zrcadlovek je také nízká hladina šumu při vysokých citlivostech a rychlá reakce na spoušť.

Ať jste laik nebo profesionál, náš servis fotoaparátu je pro Vás vždy připraven.

Kontakt Objednat svoz

Galerie

Rychlý dotaz