Servis domácích spotřebičů Philips

vysavač Philips

Jakožto autorizovaný servis Philips se zabýváme záručními i pozáručními opravami domácích a kuchyňských spotřebičů Philips (vysavače, roboty, šlehače, mixéry, odšťavňovače, žehličky...). Pokud se Vám objevila závada, prosíme, kontaktuje náš servis (viz odkazy pod článkem).

Mezi další činnosti firmy patří servis televizorů Philips a ostatní zábavní techniky jako Blu-Ray, DVD, MP4 přehraváče a servis holících strojků Philips.

Pokud Vaše spotřebiče Philips nefungují, obraťte se na nás, jsme profesionály v oblasti servisu a oprav. Naše firma má bohaté zkušenosti již od roku 1991.

Domácí a kuchyňské spotřebiče Philips

Za zmínku jistě stojí nový bezsáčkový vysavač Philips PowerPro s technologií PowerCyclone a hubicí AeroSeal. Hubice AeroSeal zachytí více prachu a chomáčů jedním tahem, protože je vybavena speciálně navrženou plochou. Jemně otevírá koberec a odstraňuje hluboko zapadlý prach. Díky optimálnímu těsnění je prach přepravován do cyklónového vysavače při maximálním průtoku vzduchu. Technologie PowerCyclone zajišťuje dokonalé vysávání díky třem vysoce účinným krokům: 1) Vzduch proudí do systému PowerCyclone ve velké rychlosti díky přímému a hladkému vstupu. 2) Zaoblené vedení zrychluje vzduch směrem nahoru do cyklonové komory. 3) Ve vrchní části cyklonu výstupní lopatky efektivně oddělí prach od vzduchu.

Domácí spotřebiče pomáhájí lidem při přípravě zdravých jídel a nápojů, péči o domov a oděvy. Tyto výrobky zlepšují kvalitu života lidí. Společnost Philips se snaží poskytovat špičkové výrobky, které nejenže skvěle fungují, ale poskytují také vzrušující zážitky a zkušenosti, které ke každodennímu životu dodávají něco navíc.

Pokud jste majitelem nebo se chystáte pořídit jeden z těchto typů výrobků Philips, servis a opravy tohoto produktu jsou naší doménou.

Kontakt Objednat svoz
Rychlý dotaz