Servis televizorů Samsung

servis-tv-samsung

Jakožto autorizovaný servis Samsung se zabýváme záručními i pozáručními opravami televizorů Samsung. Pokud se Vám objevila závada v záruce a Váš televizor má úhlopříčku 37 palců a více, prosím kontaktujte infolinku Samsung - tel. 800 726 786, v ostatních případech prosím kontaktuje náš servis (viz odkazy pod článkem).

Mezi další činnosti firmy patří servis fotoaparátů Samsung, servis kamer Samsung a opravy malých domácích spotřebičů této značky.

Firma Samsung

Samsung je největší společnost v Jižní Koreji a 3. nejlepší světový konglomerát podle tržeb, který řídí několik firem na světě. Skládá se z velkého množství mezinárodních společností, všechny jsou spojeny pod značkou Samsung, včetně Samsung Electronics, světově největší elektronické společnosti, Samsung Heavy Industries, jednoho z největších světových stavitelů lodí a Samsung Engineering a Construction, vedoucí globální stavitelské společnosti. Tyto tři multinacionální korporace tvoří základ skupiny Samsung a odráží její jméno - význam korejského slova Samsung jsou "tři hvězdy".

V současné době má Samsung šestnáct výrobků, které dominují celosvětovým tržním podílům. Jedním z nich jsou i televizory. V případě, že Váš televizor Samsung nefunguje, obraťte se na naší firmu TS NOVA, jsme profesionály v oblasti servisu a oprav a máme bohaté zkušenosti již od roku 1991. Nabízíme servis LED, LCD a plazmových televizorů Samsung. Opravy TV Samsung provádíme přímo na firmě TS NOVA a zavazujeme se opravy poskytnout v co nejkratším čase.

Televizory Samsung

Technologie podsvícení LED od společnosti Samsung přináší převratnou kvalitu obrazu v televizoru s mimořádně tenkým designem. Tyto televizory nabízejí obrovské kontrastní poměry – od nejjasnější bílé až po nejtmavší černou, jaké dokáže televizor vyrobit – a pokročilé funkce internetového připojení, které umožňují stahovat do televizoru aplikace. Jsou to nejlepší televizory, které společnost Samsung dosud vyrobila.

Obrazovky LED (Light-Emitting Diode) jsou ve skutečnosti obrazovky LCD, za kterými se nacházejí diody LED. Tyto diody LED mohou být umístěny dvěma způsoby: pod celou zadní stranou obrazovky nebo jen po jejím obvodu, což se označuje jako okrajové podsvícení. Druhý typ obrazovky využívá difuzní panel, který rozptyluje světlo na celou obrazovku.

LED televizory mají mimořádně nízkou spotřebu energie. V závislosti na řadě a velikosti obrazovky mohou být LED televizory od společnosti Samsung ve standardním režimu až o 50 procent úspornější, než udávají nejnovější specifikace energy star.

Plazmové obrazovky rozsvěcují malé buňky s obsahem plynů (xenon a neon) mezi dvěma skleněnými deskami, čímž vzniká velmi jasný a ostrý obraz, dokonce i na obrazovkách s velkou plochou. Plazmové televizory s tenkým a promyšleným designem nabízejí úžasný obraz s plynulými akčními scénami, nejtmavšími odstíny černé a nejjasnějšími odstíny bílé.

Pokud jste majitelem nebo se chystáte pořídit jeden z těchto typů výrobků Samsung, servis televizorů Samsung je naší doménou.

Kontakt Objednat svoz Objednat opravu doma
Rychlý dotaz