Servis televizorů Panasonic

servis-tv-panasonic

Jakožto autorizovaný servis Panasonic se zabýváme záručními i pozáručními opravami televizorů Panasonic. Pokud se Vám objevila závada v záruce a Váš televizor má úhlopříčku 37 palců a více, prosím kontaktujte infolinku Panasonic - tel. 236 032 911, v ostatních případech prosím kontaktuje náš servis (viz odkazy pod článkem).

Mezi další činnosti firmy patří servis fotoaparátů Panasonic, servis kamer Panasonic a opravy malých spotřebičů této značky.

Firma Panasonic

Panasonic je jeden z největších výrobců spotřební elektroniky, řazených do Fortune 500 na 3. místo v odvětví elektronika a elektrotechnika. Společnost byla založena v roce 1918 v japonském městě Osaka panem Konosuke Matsushitou.Do základní obchodní filozofie společnosti Panasonic, která stanovuje hlavní cíle společnosti, postoje a chování jejích zaměstnanců a pravidla, jimiž se propojují všechny pracovní činnosti, patří i aktivity sloužící ke zlepšování našeho životního prostředí a zvyšování životní úrovně celé společnosti. Proto je nedílnou součástí aktivit společnosti Panasonic také sponzoring rozmanitých projektů v oblasti kultury, sportu, vzdělání a charity.

Televizory Panasonic

S novou modelovou řadou televizorů VIERA, Panasonic zaručuje vynikající prezentaci pohybu a realistický zážitek při sledování vašich oblíbených pořadů a fimů. Užijte si akční filmy, sportovních události a dokumentární filmy a buďte jejich součástí. Bez ohledu na to jak rychle a složitá je scéna, s technologií televizorů Panasonic VIERA vždy budete mít vynikajcí obraz.

Společnosti Panasonic se podařilo snížit spotřebu energie televizorů pro rok 2013. Letošní nabídka proto obsahuje výjimečně úsporné LED modely. V řadě nových modelů budou 50" a větší televizory, které se zařadí do energetické třídy A++*. Menu v televizoru bylo nově upraveno tak, aby bylo možné skupinu funkcí týkajících se úspory energie nastavit v jediné operaci.

Pokud Váš televizor Panasonic nefunguje, obraťte se na nás, jsme profesionály v oblasti servisu a oprav. Naše firma má bohaté zkušenosti již od roku 1991. Nabízíme servis LED, LCD a plazmových televizorů Panasonic. Opravy TV Panasonic provádíme přímo na firmě TS NOVA nebo u vás doma a zavazujeme se opravy poskytnout v co nejkratším čase.

Kontakt Objednat svoz Objednat opravu doma
Rychlý dotaz