Televizní služba NOVA - servisní centrum televizorů Hisense
Servis výrobků Hisense

Televizní služba NOVA zajišťuje záruční a mimozáruční servis TV Hisense, podporu a infolinku Hisense, prodej spotřební elektroniky Hisense v kamenných prodejnách Elektro Hať a Ostrava-Nádražní 102, dodávky příslušenství a ND Hisense.

Hisense – nová značka na Českém a Slovenském trhu, vyráběno v Plzni, jednička v produkci TV v Číně, oficiální sponzor mistrovství světa ve fotbale Rusko 2018 - Official Sponsor of 2018 FIFA World CupTM.


Servisní středisko Hisense Ostrava

Televizní služba NOVA
Nádražní 102, 702 00 Ostrava
E-mail: hisense@tsnova.cz
Pevná linka: (+420) 597 589 135

Prodej spotřební elektroniky Hisense

Elektro Hať
Lipová 735/27A, 747 16 Hať
E-mail: hisense@tsnova.cz
Pevná linka: (+420) 597 589 135

Informace k prodloužené záruce Hisense 24+12

Ke každému produktu společnosti Hisense je vystaven záruční list nebo prodejní doklad, který našim zákazníkům dává pocit jistoty, že v případě jakékoli závady za naše produkty stále ručíme. Vzhledem k tomu, že svým produktům věříme, poskytujeme našim zákazníkům k zákonné 24 měsíční záruční lhůtě navíc ještě další smluvní záruční lhůtu v délce 12 měsíců, jejíž běh začíná ihned po uplynutí standardní zákonné záruční lhůty. Tato prodloužená záruka se vztahuje na veškeré produkty značky Hisense, dodávané na český a slovenský trh prostřednictvím společnosti Hisense Czech s.r.o.

Prodej náhradních dílů a příslušenství Hisense


V servisu a prodejnách je možno platit platebními kartami:

platebni_karty.gif

 

Rychlý dotaz